Hakkımızda

Biz Kimiz?

Kaliteyi, yenilikleri, ve hayalleri ürettiği ürünlere yansıtan ve yansıtmaya devam eden ERDEM ÇANTA, vizyonunu her geçen gün geliştirerek, kurulduğu 2008 yılından bugüne her türlü ambalaj ihtiyacını sağlayabilecek kurumsal bir şirket haline gelmiştir.

Firmamız her geçen gün gelişip büyüyerek, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışındaki müşterilerine kalite odaklı hizmet vermeye devam etmektedir. ERDEM ÇANTA, Bez çanta, Tela çanta, Nonwoven Çanta, Ham bez çanta, Kanvas çanta, Rips çanta, Gabardin Çanta, İmperteks çanta, Promosyon çanta, Fuar çantası, Reklam çantası, İp büzgülü bez sırt çantası, Postacı çantası, Laminasyonlu ve lamineli çanta, Spor Çanta, Konferans Çantası, Pastane Çantası, Boyama Çantası, Plaj çantası, Jüt çanta, Makyaj çantası, Para cüzdanı, Bez ayakkabı torbası, Yöresel ürün kesesi, Mutfak önlüğü, Ham bez kese, Gamboç, Gelinlik kılıfı, Abiye Kılıfı, Takım Elbise Kılıfı, baskısız hambez çanta, Market Çantası, Bez Torba, Alış Veriş Çantası, Ceset Torbası, Bilgisayar Çantası, Pazar Çantası, Nevresim Çantası, Uyku Seti Çantası, Fermuarlı Bez Çanta, Bez Araba Paspası , Bez Oto Yıkama Paspası, Pvc Çanta gibi geniş ürün yelpazesiyle hizmetinizdedir.

Çevre Politikamız

Çevre kirliliğini azaltmak için sürekli olarak yeni araştırmalar yapıyor, çevre üzerindeki etkimizi en aza indirgemeye çalışıyoruz.

Çevreyi Koruyoruz;
Çevrenin korunması ve faaliyetlerimizdeki riskleri önlemeye yönelik yeni teknoloji ve yöntemler belirleyerek, prosedürler ve acil durum planları ile taahhüt altına alıyoruz.

Daha Temiz Bir Gelecek;
ERDEM ÇANTA olarak, sürdürülebilir ve gelişmeye açık bir gelecek için, her çeşit faaliyetlerimiz sırasında çevreye olan olumsuz etkilerimiz’i en aza indirebilmek için gereken önlemleri alıyoruz

Geri Dönüşüm Hayattır;
Dünyamızı Seviyoruz, Geri Dönüşümü Destekliyoruz. Atıkların önemli miktarını geri dönüştürerek, yeniden kullanılabilir ham madde elde ediyoruz.